<p>Chodel</p>
<p>Józefów<br />
<small>nad wisłą</small></p>
<p>Karczmiska</p>
<p>Łaziska</p>
<p>Opole<br />
<small>lubelskie</small></p>
<p>Poniatowa</p>
<p>Wilków</p>

Zapraszamy na spotkanie konsultacyjne w sprawie wprowadzenia zmian w Strategii Rozwoju Lokalnego kierowanego przez społeczność na lata 2016-2022 oraz kryteriach wyboru operacji

Zarząd Lokalnej Grupy Działania „Owocowy Szlak” serdecznie zaprasza mieszkańców na spotkanie konsultacyjne w sprawie wprowadzenia zmian w Strategii Rozwoju Lokalnego kierowanego przez społeczność na lata 2016-2022 oraz kryteriach wyboru operacji. Zmiany w dokumentach wynikają z wniosków zgłaszanych przez mieszkańców jak również organy LGD. Ich celem jest usprawnienie procesu wdrażania strategii oraz efektywniejsze wykorzystanie środków i osiąganie zaplanowanych wskaźników.

Spotkanie odbędzie się 01.10.2018r. (poniedziałek) o godzinie 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Opolu Lubelskim przy ul. Lubelskiej 4. Poprowadzą je pracownicy biura LGD z wykorzystaniem metody partycypacyjnej – warsztaty przyszłościowe.

            Jednocześnie przypominamy, że trwają konsultacje społeczne w sprawie zmiany Strategii i kryteriów wyboru operacji. Propozycje zmian możecie Państwo składać za pomocą formularzy znajdujących się na stronie Stowarzyszenia: http://www.lgdowocowyszlak.pl/. Formularze z propozycjami zmian należy składać e-mailem na adres: lgd.opolelubelskie@gmail.com lub osobiście w biurze do dnia 28.09.2018r.

Partnerzy/Polecane linki

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij