<p>Chodel</p>
<p>Józefów<br />
<small>nad wisłą</small></p>
<p>Karczmiska</p>
<p>Łaziska</p>
<p>Opole<br />
<small>lubelskie</small></p>
<p>Poniatowa</p>
<p>Wilków</p>

Szkolenie "Budowanie marki produktu lokalnego"

W minionym tygodniu przedstawiciele LGD „Owocowy Szlak” wzięli udział w szkoleniu dotyczącym Budowania marki produktu lokalnego, które zorganizował nasz partner projektu Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa. Po zakończeniu ciekawej części teoretycznej mieliśmy możliwość odwiedzenia miejsc, które posiadają certyfikat Spichlerz Koronny. Zachwyciła nas Farma Manowce, gdzie wytwarzane są doskonałe sery kozie, a życie tu biegnie spokojnie i w zgodnie z naturą. Kolejnym miejscem była Izba Regionalna w Zielonkach, w której poznaliśmy historię regionu i pamiątki z przeszłości. Na zakończenie odwiedziliśmy Gospodarstwo Agroturystyczne „We Młynie”, gdzie w malowniczym otoczeniu właściciele prowadzą winnicę oraz wytwarzają lokalne produkty.
Dziękujemy koleżankom ze Stowarzyszenia „Korona Północnego Krakowa” i zapraszamy na rewizytę.
Projekt w ramach, którego zorganizowano szkolenie finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” w ramach realizacji projektu współpracy pt. „Wymiana doświadczeń i wiedzy z zakresu dziedzictwa kulturowego partnerskich regionów” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Galeria

LGD Owocowy Szlak
LGD Owocowy Szlak
LGD Owocowy Szlak
LGD Owocowy Szlak
LGD Owocowy Szlak
LGD Owocowy Szlak
LGD Owocowy Szlak
LGD Owocowy Szlak
LGD Owocowy Szlak

Partnerzy/Polecane linki

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij